Do łazienki

Ręczniki Greno

Dobrych ręczników nigdy za dużo! Prezentujemy więc trzy kolekcje: BOUTIQUE COLLECTION, FINE COLLECION oraz EVERYDAY COLLECION, w których każdy znajdzie idealny ręcznik w odpowiedniej dla siebie cenie.

Oferujemy personalizowane hafty, które świetnie dopełniają wyjątkowy prezent lub firmowe logo, tworzące nietuzinkowy gadżet. Dzień Babci, Dzień Nauczyciela, a może wesele przyjaciół? Komplety ręczników sprawdzą się jako praktyczny podarunek!

Butique Collection

Kolekcja ręczników BOUTIQUE COLLECTION charakteryzuje się wysokiej jakości bawełną. Modne, autorskie i zastrzeżone wzory, które dościgają najnowsze trendy, nadadzą każdej łazience szczyptę elegancji i nowoczesny styl.

Fine Collection

Jeśli szukasz ręczników wykonanych z wysokiej jakości materiałów o prostych wzorach, FINE COLLECTION jest dla Ciebie! Miękkie i starannie wykonane, idealnie sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w podróży.

Everyday Collection

Kolekcja EVERYDAY COLLECTION sprawdzi się każdego dnia. To propozycja ręczników w bardzo dostępnej cenie, która idealnie sprawdzi się do użytku domowego. Każdego dnia możesz poczuć komfort płynący z użytkowania naturalnych materiałów najlepszej jakości.