Nowości

W naszych domach coraz śmielej rozgaszcza się wiosna – w wazonach stoją świeże kwiaty, ciemne dodatki w salonie zastępujemy kolorem, warto więc obudzić zmysły i wyczekiwane słońce wprowadzić też do łazienki. Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy nową kolekcję produkowanych w Europie ręczników marki Greno o znamienitej nazwie „Margarita”.

To wiosna w nowoczesnym wydaniu i czterech gustownych kolorach: oryginalnej zieleni, jasnego jak poranna mgła popielu, energetyzującej żółci i klasycznej, pasującej do pozostałych kolorów bieli. To wykończona z najwyższą starannością mikrobawełna o gramaturze 450 gr/m2, zapewniająca niebywałą miękkość i komfort użycia. Prosty kwiatowy motyw na niekurczliwej bordiurze spodoba się zwolennikom minimalistycznej klasyki, a fani praktycznych rozwiązań docenią gościnny ręcznik w rozmiarze 30×50, pojawiający się na polskim rynku niezwykle rzadko.

Jeśli lubisz podążać za modą i nowościami rynkowymi, u nas znajdziesz wiodące w świecie tekstyliów trendy. Oferujemy pościele, które idealnie komponować się będą w klasycznej sypialni czy w minimalistycznym lofcie oraz ręczniki, które podkreślą styl każdej łazienki. Wszystkie prezentowane produkty cechuje wysoka jakość naturalnych materiałów oraz niebanalność wzorów. Chcesz się przekonać? Zajrzyj do nowości Greno!