Podsumowanie Roku 2021

Koniec roku to czas na podsumowanie wydarzeń, które miały miejsce w naszym życiu prywatnym i zawodowym. To czas przemyśleń, wyciągania wniosków oraz snucia planów na następny rok.
Rok 2021 był rokiem nieprzewidywalnym, niestety pandemia mocno dawała o sobie znać, ale był to również czas, w którym zaczęliśmy dostrzegać małe rzeczy i doceniać drobne gesty. 

W Greno dużo się działo 🙂 Ten rok pod względem produktowym był bardzo zróżnicowany, chcieliśmy aby wszystkie gusta i potrzeby były zaspokojone. Większość z nas życie zawodowe przeniosło do swoich domostw. Praca i nauka zdalna skupiły się w czterech ścianach. To dla Was powstawały nowe wzory pościeli, koców czy ręczników, aby cieszyły Wasze oczy i rzetelnie towarzyszyły w życiu codziennym.

Energia, siła i eksplozja kolorów to niezapomniana, oryginalna kolekcja ręczników TUKAN. Dzięki nowej technologii druku cyfrowego 2D motywy tropikalnej dżungli przenieśliśmy na bordiurę. Egzotyczne rośliny, rajskie ptaki świetnie odnalazły się w Waszych łazienkach. Ożywiły i dodały energii. Kolekcja TUCAN stała się się bestsellerem wśród nowoczesnych kolekcji ręczników.

Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach minimalizmu. To z myślą o nich powstała kolekcja ręczników Portugal i Real. A w sypialni spokój i ukojenie znaleźliście w pościeli Destiny i Oasis, kolekcji satyny Frotex. Naturalne beże, szlachetne brązy, subtelne zielenie to kolory, które nigdy Wam się nudzą, zawsze będą w modzie.

Portugalskie klimaty oczarowały spore grono osób. To jeden z geograficznych stylów, który charakteryzuje się geometrycznymi i roślinnymi motywami inspirowanymi płytkami ceramicznymi.  Śródziemnomorskie klimaty znalazły się i u nas, zarówno w kolekcji ręczników, pościeli i koców.

Rok 2021 mimo wielu przeciwności spowodowanych pandemią był dla nas wspaniałym rokiem, a to wszystko dzięki Wam! Dziękujemy za zaufanie i za to, że otworzyliście drzwi do Waszych domów. Miło było się z Wami widzieć w naszych sklepach stacjonarnych oraz wirtualnie w sklepie online:-) Dziękujemy za pozytywne opinie, za liczne pytania i przede wszystkim za Wasze zainteresowanie. Już planujemy następny rok, który będzie jeszcze bardziej wzorniczy, kolorowy i niezapomniany. Do siego roku!